Atalanta Bubbelbad buiten 8
Begane grond: entree met hal en toilet. Woonkamer met zit- en eethoek, open keuken en openslaande deuren naar het terras. De keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser, combimagnetron en een koffiezetapparaat. Op de begane grond zijn er 2 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden. Beide slaapkamers hebben een aangrenzende badkamer met toilet en douche.
Verdieping: overloop met vide. De 2 ruime slaapkamers zijn beide voorzien van 2 eenpersoonsbedden. Beide slaapkamers hebben een aangrenzende badkamer met een toilet en een douche.
De villa beschikt over een wasmachine, televisie en een dvd-speler. In de tuin vind je een terras met tuinmeubels. Ook is er een bubbelbad in de tuin aanwezig. Bij de villa is parkeergelegenheid voor 2 auto’s. Het gebruik van wifi is gratis.
Exterieur en interieur kunnen per vakantieverblijf verschillen.
Plattegrond


De indeling die hierboven wordt weergegeven kan per vakantieverblijf verschillen.
Voorzieningen
-
Algemeen
- Gratis wifi
- Oppervlakte: ± 124 m²
- Rookvrij
- Wasmachine
-
Woonkamer
- DVD speler
- Televisie
-
Keuken
- Combimagnetron
- Filter koffiezetapparaat
- Vaatwasser
-
Slaapkamer
- Aantal slaapkamers: 4
- Boxspringbedden
- Eénpersoonsbedden: 8
-
Badkamer
- Aparte toiletten: 1
-
Wellness
- Bubbelbad buiten
-
Buiten
- Oplaadpunt voor elektrische fiets
- Parkeerplaatsen bij vakantieverblijf: 2
- Privé parkeerplaats
- Terras
- Terras overdekt
- Tuinmeubilair
-
Kindvriendelijk
- Traphekje boven
Extra voorzieningen
Een aantal nummers binnen dit type hebben extra voorzieningen. Deze vind je in onderstaand overzicht. Tijdens het reserveren kan je een voorkeur aangeven, dit kan een voorziening zijn maar ook een specifiek nummer. In veel gevallen rekenen we hier een toeslag voor. Als je meerdere voorzieningen kiest, betaal je 1 keer de toeslag.
- Huisdieren welkom
- Infrarood sauna